Ons Team

Hieronder een overzicht van de groepen en van het personeel werkzaam op Orion College Noord.

 

A1

Juf Matina Gkiouleka

docent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Emmilie Loot

klassen assistent

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

A2

Angelique Jones

Mentor

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Jolanda

ondersteuner

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

A3

Juf Linda Kruikemeier

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Iris Weeda

SJSO ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

A4

Meester Rob Waalwijk

mentor

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Juf Fatima Bourjouane

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

A5

Juf Nina Kwas

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ruth

ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

B1

Juf Renate Joe

mentor

Werkdagen: maandag t/m/ vrijdag

B2

Juf Eveline Valpoort

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Sandra Mana

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: donderdag, vrijdag

C1

Juf Irem Koc

mentor

Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Meester Jimmy

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: woensdag, donderdag

C2

Iris Davids

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

C3

Juf Maredith Hupsel

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

D1

Sandra den Braber

mentor

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Meester Jimmy

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: dinsdag

Praktijkdocenten en ondersteuning:

Jack de Jong

Horeca

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Luciano Nelstein

Horeca

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Angelique Jones

Zorg & Welzijn / Voedingscoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Micha Akatal

Techniek

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Maxine

Gymdocent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Frank Honkoop

gymdocent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Carolien Broersen

Creatieve Expressie

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Maja Alkaradagi

Schoonmaak

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

George Thomas

Groenvoorziening

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Marjolein Duchateau

Mediawijsheid

Werkdagen: woensdag

Arthur Wilson

Mediawijsheid

Werkdagen: dinsdag, donderdag

Karel Simons

Drama

Werkdagen: woensdag, vrijdag

Daarnaast hebben we een zorgteam. Dit team bestaat uit:

Margo van Els

Directrice

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Vincent Stroom

Teamleider

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Noor Gerritsen

Teamleider / Orthopedagoog

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Lieke Ruijs

Orthopedagoog/Zorgcoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Cerise Roefs

Orthopedagoog/Zorgcoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Cees Blij

Transfercoach/GZ psycholoog

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Raymond van Duin

Leerlingenvervoer/administratie

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Peter Steur

Managementassistent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Cerise Roefs

Aandachtsfunctionaris Kindermishandeling

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Edsel Langeveld

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Osman Kizilkan

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Mieke Termeulen

Stagecoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Nina Kwas

Cultuur coördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Angelique Jones

Voedingscoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Francien Degewij

Ouder Kind Team adviseur

Werkdagen: maandag t/m/ vrijdag