Ons Team

Hieronder een overzicht van de groepen en van het personeel werkzaam op Orion College Noord.

 

OB1

Juf Nina Kwas

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Meester Jimmy

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: dinsdag

OB2

Juf Irem Koc

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Jacqueline Rozenblad

docent

Werkdagen: vrijdag

Meester Karel Simons

ondersteuner & culuur coördinator

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

MB1

Juf Hidy Brandon

mentor

Werkdagen: maandag t/m/ vrijdag

Meester Jimmy

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: maandag

MB2

Juf Daya Gopal

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Meester Jimmy

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: woensdag

MB3

Juf Maredith Hupsel

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Sandra Mana

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: woensdag

MB4

Juf Samira Amraoui

mentor

Werkdagen: maandag t/m/ vrijdag

Meester Vincent Stroom

docent

Werkdagen: donderdag

SOB1

Juf Ester van Rooij

docent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Matina Gkiouleka

docent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

SMB2

Juf Linda Kruikemeier

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Iris Weeda

SJSO ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Juf Emmilie Loot

klassen assistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

SBB3

Meester Rob Waalwijk

mentor

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Juf Fatima Bourjouane

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Meester Ron Kikkert

onderwijs ondersteuner

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

OZA1

Meester Mathijs Alt

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Meester Mohammed Sang A Jang

SJSO ondersteuner

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

OZA2

Juf Eveline Valpoort

mentor

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Juf Jacqueline Rozenblad

docent

Werkdagen: maandag, dinsdag

Juf Mariska Tesselaar

SJSO ondersteuner

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Praktijkdocenten en ondersteuning:

Jack de Jong

Horeca

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Angelique Jones

Horeca / Zorg & Welzijn

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Luciano Nelstein

Horeca

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Micha Akatal

Techniek

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Frank Honkoop

Gym

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Thea Groothuyse

Textiel

Werkdagen: dinsdag, woensdag

Carolien Broersen

Creatieve Expressie

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Willem Cooper

Schoonmaak

Werkdagen: dinsdag, donderdag

Maja Alkaradagi

Schoonmaak

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

George Thomas

Groenvoorziening

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Arthur Wilson

Mediawijsheid

Werkdagen: woensdag, donderdag

Meester Jimmy

Winkel theorie

Werkdagen: maandag

Daarnaast hebben we een zorgteam. Dit team bestaat uit:

Margo van Els

Directrice

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Vincent Stroom

Teamleider

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Cees Blij

Zorgcoördinator

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Kiaya Maessen

Orthopedagoog

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Noor Gerritsen

Orthopedagoog

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Cees Blij

Intaker/GZ psycholoog

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Raymond van Duin

Leerlingenvervoer/administratie

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Peter Steur

management assistent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gea Bruin

Leerlingenvervoer/administratie

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Edsel Langeveld

Conciërge

Werkdagen: maandag t/m donderdag